chinning سردرد اورژانسی سکته مغزی مننژیت

chinning: سردرد اورژانسی سکته مغزی مننژیت سر درد

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال لایق برتری بود/ پنج بازیکن مهم را در اختیار نداشتیم ، ویسی

سرمربی استقلال خوزستان گفت: نیاز مبرم به جذب بازیکن داریم تا اینکه بتوانیم خودمان را تقویت کنیم،‌ در ادامه مسابقه های کار سخت‌تر خواهد شد و باید آماده مسابقه با

استقلال لایق برتری بود/ پنج بازیکن مهم را در اختیار نداشتیم ، ویسی

ویسی: استقلال لایق برتری بود/ پنج بازیکن مهم را در اختیار نداشتیم

عبارات مهم : بازیکن

سرمربی استقلال خوزستان گفت: نیاز مبرم به جذب بازیکن داریم تا اینکه بتوانیم خودمان را تقویت کنیم، در ادامه مسابقه های کار سخت تر خواهد شد و باید آماده مسابقه با حریفان باشیم.

به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی بعد از شکست شاگردانش برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار داشت: با توجه به شرایط استقلال و اینکه خوب نتیجه می گیرد بازی خوبی انجام دادند. چند مصدوم داشتیم و تمام توانمان را گذاشتیم ولی نتوانستیم به هدفمان برسیم. در این مسابقه پنج بازیکنمان را نداشتیم، میانگین سنی ما بسیار پایین بود، امیدوارم بازیکنان مصدوم هرچه سریعتر آماده شوند و به مسابقه های آینده برسند تا بتوانیم از پایین جدول کنده شویم و شرایط بهتری پیدا کنیم.

استقلال لایق برتری بود/ پنج بازیکن مهم را در اختیار نداشتیم ، ویسی

او ادامه داد: صددرصد در لیگ برتر می مانیم. جام حذفی پیش روی ما واقع شده است است و باید 4-3 بازیکن خوب جذب کنیم تا بتوانیم با قدرت به فینال برویم و یک فوتبال نیرومند به نمایش بگذاریم تا مردم خوزستان را شاد و شادتر کنیم.

ویسی افزود: استقلال قطعا بهتر از ما بازی کرد و لایق این پیروزی بود این نوع بازی کردن عادی بود آیا که استقلال در شرایط خوبی قرار داشت و از طرفی ما غایبان خوبی داشتیم، پنج مهره مهم ما غایب بودند. نیاز مبرم به جذب بازیکن داریم تا اینکه بتوانیم خودمان را تقویت کنیم، در ادامه مسابقه های کار سخت تر خواهد شد و باید آماده مسابقه با حریفان باشیم.

سرمربی استقلال خوزستان گفت: نیاز مبرم به جذب بازیکن داریم تا اینکه بتوانیم خودمان را تقویت کنیم،‌ در ادامه مسابقه های کار سخت‌تر خواهد شد و باید آماده مسابقه با

سرمربی استقلال خوزستان راجع به جذب عادل کلاه کج عنوان کرد: کلاه کج بازیکن استقلال خوزستان بوده و تجربه زیادی دارد، این مساله باعث شد تا او را جذب کنیم، ما در نقل و انتقلالات مسئله داریم، سابقه بد تیم ما و حاشیه هایی که وجود داشته باعث شده است تا بازیکنان به تیم ما نیایند یا اینکه جهت حضور در تیم ما درخواست پول نقد کنند که در این شرایط جذب بازیکن بسیار سخت هست. مردم خوزستان دلواپس و ناراحت نباشند.

ویسی در مورد عملکرد داور بازی عنوان کرد: در بدترین شرایط که داوران مرتکب اشتباه شدند تلاش کردم انتقادی بیان نکنم. در این شرایط را هم در مورد داوری صحبت نمی کنم.

واژه های کلیدی: بازیکن | مسابقه | خوزستان | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog