chinning سردرد اورژانسی سکته مغزی مننژیت

chinning: سردرد اورژانسی سکته مغزی مننژیت سر درد

گت بلاگز وب‌گردی راز زیاد کردن لایک در اینستاگرام فاش شد

نتایج یک بررسی در مورد پست های پربازدید و محبوب در اینستاگرام نشان می دهد که جنسیت و وقت ارسال پست ها در زیاد کردن میزان لایک آنها موثر هست.

راز زیاد کردن لایک در اینستاگرام فاش شد

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، بررسی بیش از یک میلیون تصویر ارسالی در اینستاگرام نشان می دهد که به طور میانگین پست های ارسالی زنان پنج برابر بیش از مردان محبوبیت دارد و تعداد لایک ها و نظرات ارسالی جهت این مطالب هم حدودا پنج برابر مردان هست.

عبارات مهم : ارسال
بررسی یاد شده است که به وسیله موسسه Hopper HQ انجام شده، می تواند به بازدیدکنندگان یاری کند تا راهی جهت زیاد کردن محبوبیت پست های ارسالی خود پیدا کنند.

تجزیه و تحلیل بیش از ۱.۲ میلیون پست اینستاگرام که از طریق ۴۰۰۰ حساب کاربری ارسال شده است نشان داده که مطالب ارسالی زنان به طور میانگین ۵۷۸ لایک و نظر دریافت می کند، ولی این رقم در مورد مردان ۱۱۷ مورد هست. اگر تنها بخش اظهارنظرها یا کامنتها مورد محاسبه قرار بگیرد، این رقم جهت زنان در مقایسه با مردان به ۱۷۰ در برابر ۱۱۳ می رسد.

یک توصیه جالب دیگر این است که تعاملات در پست های مردان زیاد در بخش اظهارنظرهاست و نه لایک ها. اگر چه اکثر بازدیدکنندگان اینستاگرام را زنان تشکیل می دهند، ولی بازدیدکنندگان مرد اینستاگرام زیاد میل به به تعامل در بخش نظرات در زیر پست های با مباحث مربوط به تناسب اندام و ورزش دارند.

علاوه بر این پست هایی با مباحث شخصی مانند مسافرت تا چربی سوزی بیشترین لایک را دریافت می کنند. تصویرهای حیوانات در رتبه دوم و تصویرهای دیدنی محیط زیست و … در رتبه سوم هستند.

متون ارسالی همراه تصویر ها هم در ایجاد محبوبیت زیاد تاثیرگذار هست. متون طولانی لایک را تا ۱۵ درصد کم کردن می دهند و متون همراه با ایموجی و شکلک زیاد مورد توجه قرار می گیرند. استفاده از هشتگ هم دیدار را زیاد کردن می دهد.

زمان ارسال پست ها نیز مهم است و ارسال پست در عصرها بیشترین دیدار را موجب می شود. در روزهای تعطیل انجام این کار در حدود ساعت ۱۱ صبح مناسب هست.

منبع:جام جم

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ارسال | مردان | اینستاگرام | بیشترین لایک | پست اینستاگرام | لایک | اینستاگرام | افزایش لایک

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog